Reportáž ze zápasu 2BLL

15.10.2023

V neděli 15. října jsme v Radotíně nastoupili, jakožto hostující tým, proti týmu LCJM (LC Jižní Město). Našemu týmu chybělo několik opor hlavně v útočných řadách, soupeř však, k našemu štěstí, také nepřijel v plné sestavě. LCJM nastoupilo v mladé sestavě doplněna několika zkušenými hráči. Obě družstva měla na kontě jedno vítězství, takže se jednalo o zápas neporažených.

První perioda

Do první periody jsem vstoupili sebevědomě. Obrana hrála tvrdě, avšak bez zákroků za hranou pravidel. Na soupeři bylo vidět, že tvrdost nastavená naší obranou ho zaskočila. Bohužel náš útok nevyužil několik slibných šancí na vstřelení gólu. Bylo vidět, že hráči se teprve sehrávají. V nabídnuté přesilovce v půlce první periody jsme si vytvořili drtivý tlak, přesto jsme kouzlo soupeřova gólmana nepřekonali. První branku vstřelil na konci periody soupeř.

Stav na konci periody 0:1.

Druhá perioda

Na začátku druhé periody jsme vstřelili rychlý gól a srovnali jsme stav utkání. Poté jsme však soupeři naší nedisciplinovaností nabídli přesilovku, kterou po jedné minutě využil. Srovnat stav jsme dokázali ve vlastním oslabení. Bohužel na konci periody soupeř znovu udeřil. My jsme tak do poločasové pauzy odcházeli za nepříznivého stavu 2:3.

Stav na konci periody 2:3.

Třetí perioda

Třetí perioda byla ale v naší režii. Soupeři jsme dali tři branky za sebou. Naše hra v útoku se zlepšila a díky vyhraným face off jsem začali soupeře přehrávat. LCJM město přidalo sice na konci jednu branku, ale bylo vidět, že soupeři dochází dech.

Stav na konci periody 5:4.

Čtvrtá perioda

Poslední perioda nastavený trend už jen potvrdila. Další tři branky do sítě LCJM a žádná inkasovaná stanovily konečné skóre 8:4.

Nejlepšími hráči za Old Dogs Plzeň byli vyhlášeni Adam Střecha, který byl autorem 5 gólů a Šimon Březka gólman.